Pieski

ostatnio dodany pupil

bez imiennne
bez imiennne
dodaj psiaka
niech zobaczą go tysiące internautów

amerykański pit bull terrier

amerykański pit bull terrier

dodane przez: mariusz

kraj pochodzeniaUSA
 
zobacz teżrasa amerykański pit bull terrier »
 
zobacz groźne rasy psów


opisy zdjęcia zalety/wady forum pupile

Komentarze:

opis dodany: 2006-06-24 przez: Jacek
Prawdopodobnie amerykański pit bull terrier pochodzi od buldoga angielskiego, który przed 150 latami nie był tak ociężały jak dziś. Niektóre źródła podają, że ma w sobie także krew terierów i po nich odziedziczył wolę walki.

W XIX wieku popularne były walki psów, w których Pit Bull Terrier sprawdzał się znakomicie. Jest wytrzymały, waleczny, niestety może być agresywny, dlatego od 1998 roku uznawany jest jako rasa niebezpieczna.
opis dodany: 2006-08-04 przez: Maciek
Pit bull to pies opiekuńczy, wierny swemu panu i nie cofnie się przed niczym w obronie swego pana lub rodziny. Mam psa i sukę które bardzo lubją bawić się z dziećmi i mimo ogromniej siły i enrgii jaką mają potrafią być bardzo delikatne. Pit bulle mogą chować się z innymi zwjerzętami nie okazując im wrogosci, ale wręcz przeciwnie czując się za nie odpowjedzialne i chroniąc ie. Mimo to nie polecam tei rasy dla osób które nie miały doczynienia z psami ponieważ pit bull ma silną osobowość i aby odpowiednio ułożyć psa tej rasy trzeba mieć doświadczenie i znajomość psychiki tych zwierząt. w moim domu od dziecka był zawsze pies ale odkąd poznałem rasę pit bull nie zamienił bym jej na żadną inną, są to oddani przyjaciele na całe życie.
opis dodany: 2009-01-11 przez: edyta
Ale jest śliczny.
opis dodany: 2009-07-06 przez: bobek
to nie prawda wczoraj widziałem jak byłem sie kapac nad jezioro to owczarek srodkowo azjatycki wyszedł z wody,i patrze a z bramy wybiega poit bul i zaczyna ja sie gryzc. owczarek nim zuvał jak chciał, a pit bul nie mogł wstac,
opis dodany: 2009-09-13 przez: damian92
to jakis lipowaty musiał być ten pitbull ja widziałem jak pitbull mojego kolegi prawie rozerwał 2 wilczury a to ze one go poraniły tylko go rozwścieczyło
opis dodany: 2010-06-30 przez: mika
wczoraj pitbul zagryzł na smierc 7 letnia dziewczynke w irlandi krwiozercze bestie trzymajcie je zdala od dzieci
opis dodany: 2010-10-29 przez: Róża
nie nazywajcie psów bestiami, bullki sa bardzo plastycznymi psami. można z nich zrobić maskotkę dla dzieci albo zabójcę. tylko od właściciela zależy co wybierze. mam 1,5 roczna suczkę pit bulla kocha dzieci i inne psiaki o kotach już nie wspomnę :) agresję przejawia tylko w obronie własnej choć naprawdę długo trzeba czekać aż się do tego zabierze.
Mój kolejny psiak też będzie pit bullem :)
amerykański pit bull terrier
do góry
polityka prywatnościregulaminkontakt szukanezobacz inne nasze stronymapa serwisu
Twórcy ani właściciele witryny nie ponoszą odpowiedzialności za zamieszczane przez użytkowników treści oraz zdjęcia
Kopiowanie całości lub części materiałów bez zgody właścicieli zabronione
amerykański pit bull terrier » psy rasowe